ציפוי לרכב 

מעוניינים לצפות את רכבכם בציפוי ויניל או קרבון? מחפשים חברה מקצועית ובעלת ניסיון המתמחה בהתקנת מדבקות ויניל או קרבון? חושקים בציפוי שחור מט לרכב בעל מראה יוקרתי, ייחודי ואקסקלוסיבי? רוצים להגן על רכבכם מפני פגעי מזג אוויר ומכות באמצעות ציפוי נגד שריטות לרכב שיחזיר לכם את השקט הנפשי?אתם במקום המוביל בתחום - אודיוה ארט, שכטרמן 26 נתניה מתמחים בכל סוגי הציפויים, לכל סוגי הרכבים, אינספור גוונים ואפשרויות והכול במקום אחד!

ציפוי לרכב בנתניה - אילו ציפויים לרכב קיימים באודיוה ארט?
  • ציפוי לרכב נגד שריטות.
  • ציפוי מט.
  • ציפוי שחור מט.
  • ציפוי קרבון.
  • מדבקות קרבון.
  • ציפוי ויניל .
  • מדבקות ויניל.
ציפוי לרכב בנתניה - האם פוגע ברכב או בצבעו המקורי?

התשובה היא לא, הציפוי אינו פוגע ברכב או בצבעו המקורי של הרכב וחשוב מכך בכל שלב שתחפצו להסירו או להחליפו בציפוי רכב אחר זה אפשרי בהסרה מקצועית ופשוטה.

ציפוי לרכב בנתניה - האם חוקי?

התשובה היא וודאי! זאת בשל העובדה שכל סוג ציפוי לרכב בו תבחרו ניתן להסרה קלה ופשוטה מבלי לפגוע ברכב או בצבעו המקורי של הרכב. כך שאם תבחרו למכור את הרכב בכל שלב תוכלו פשוט להסיר את הציפוי.

ציפוי לרכב בנתניה - האם מבחר צבעי וגווני הציפויים הוא דל או רחב?

באודיוה ארט נתניה, צבי שכטרמן 26 מגוון עצום של צבעים וגוונים לציפוי הרכב. בנוסף, תוכלו לשלב על הציפוי גם מדבקות בגוונים שונים ואפילו למתג את רכבכם לצורכי פרסום. (כל זאת מבלי לפגוע ברכב).

ציפוי לרכב בנתניה - עלויות

בכל הקשור לציפוי רכב ועלויות אין מחיר אחיד וזאת באופן טבעי משתנה בהתאם לרצון הלקוח והיקף העבודה הנדרשת. לצורך הדוגמה, בעל רכב המעוניין לצפות את כל רכבו אל מול בעל רכב המעוניין להוסיף מדבקות ויניל או קרבון לרכבו לא ישלמו את אותן עלויות. בכדי לקבוע את העלויות אנו באודיוה ארט ממליצים להגיע אלינו לצבי שכטרמן 26 נתניה ולקבל הצעת מחיר מסודרת ואטרקטיבית בהתאמה מושלמת לרצונכם ולתקציב שלכם.

ציפוי לרכב בנתניה - למה דווקא באודיוה ארט?

צוות ציפוי רכב באודיוה ארט נתניה הינו צוות מיומן ומקצועי, בעל ניסיון רב בתחום ציפויי הרכב ולרשותו תעודות הסמכה בהתאם. אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות ציפוי לרכב, בשיטות שונות, בשילובים שונים ובגוונים אינסופיים כך שגם השמיים הם לא הגבול עבורנו בכל הקשור לציפוי רכב!

טרם ביצוע ציפוי לרכב צוות אודיוה ארט יערוך עבורכם הדמיה מקדימה לציפוי שבו חפץ לבכם וביחד נגיע לתוצאה המיטבית לשביעות רצונכם המרבית. התקנת ציפוי לרכב איננה פשוטה ומדובר בעבודה דקדקנית וברמה גבוה ועל כן, טרם תחילת העבודה נציג לכם אינספור עבודות ציפוי לרכב אשר בוצעו באודיוה ארט מהם תוכלו להתרשם וחשוב מכך מאיכות ההתקנה והתוצאה הסופית והכה ייחודית.

 
ציפוי לרכב? רק באודיוה ארט נתניה! לפרטים נוספים ותיאום הגעה או ייעוץ טלפוני ראשוני חייגו עכשיו - 054-9119223/09-3750950