מחקרים מראים כי נהג ממוצע יבלה יותר מעשרים אלף שעות במהלך חייו בתוך הרכב.

אודיוה ארט, רחוב צבי שכטרמן 26, נתניה מאפשרת לנהגים ולשוהים ברכב להנעים את זמנם באמצעות ריפודים לרכב בהזמנה אישית אשר ישדרגו מהותית את מראה פנים הרכב, הישיבה ברכב וחוויית הנסיעה.
 
כיום, מרבית הרכבים מגיעים עם ריפוד סטנדרטי, מראה פשוט ונוחות מינימאלית. אין זה אומר שאתם צריכים להתפשר על כך! באודיוה ארט תוכלו לבחור מבין מגוון עצום של ריפודים לרכב בהזמנה ועיצוב אישי על פי טעמכם, תקציבכם, נוחיותכם בדגש על תוצאה סופית יוקרתית ונעימה הרבה יותר.

ריפודים לרכב בהזמנה אישית - עור, דמוי עור, בד, ג’ינס או אולי קטיפה? בחרו את הריפוד המועדף עליכם לרכב!

רגע לפני שאתם מגיעים להחלטה ישנן שתי שאלות שכדאי שתענו עליהן:
  • יש לכם ילדים קטנים? במידה והתשובה היא כן, ספרו על כך למומחים שלנו בכדי שיוכלו להתאים עבורכם ריפוד לרכב דוחה כתמים אשר יאפשר לילדכם להתנהג בדיוק כמו ילדים ויסיר כל דאגה מלבכם.
  • מהי הפנטזיה שלכם כשזה נוגע לריפודים ברכב? העובדה שיותר מ-90% מהמכוניות בישראל מצוידות בריפוד בד פשוט ובמראה זול לא צריכה לעצור אתכם בעת בחירת ריפוד לרכב. עכשיו בדיוק הזמן לבטא את הטעם האישי שלכם, לדוגמה: אם אתם אוהבים את המראה היוקרתי תוכלו לבחור בריפודי עור לרכב, אם אתם אוהבים את המראה השובב, תוכלו לבחור בריפוד במראה ג’ינס והאפשרויות הנוספות שתוכלו לקבל באודיוה ארט? אינסופיות!
ריפודים לרכב – באילו שירותי רפדות לרכב מתמחה חברת אודיוה ארט נתניה?
  • ריפודי עור לרכב.
  • ריפודים לרכב דמוי עור.
  • ריפודים לרכב בהזמנה אישית.
  • ניקוי ריפודים לרכב.
  • תיקון ריפודים לרכב.
  • שטיחים לרכב.
  • כיסוי הגה.
  • אלקנטרה.
ריפודים לרכב בנתניה - אל תתפשרו על התקנת ריפודים לרכב!

עסקים וחנויות בתחום ציוד לרכבים יציעו לכם מבחר כיסויים למושבים, חלקם נראים זולים, פשוטים וחלקם נאים. כשזה נוגע לאודיווה ארט מדובר בכיסויים יוקרתיים ורמת גימור מהגבוהות שראיתם והכרתם. בשורה תחתונה כולם כאחד נקראים ריפודים או כיסויים לרכב ומעבר לריפוד איכותי ונעים יש לשים דגש ולא להתפשר על טיב התקנתם ברכב.

ריפודים או כיסויים לרכב אשר לא הותקנו או הולבשו בצורה מקצועית לא יהיו מתוחים, במהלך הזמן יזוזו ממקומם ולא יספקו לכם את המענה לצורך של מראה ונוחות הריפודים לרכב. אל תתבלבלו, אפשר להבחין בקלות בין ריפוד איכותי ומקצועי לרכב כפי שאנו שמים לנו לדגש באודיוה ארט נתניה לבין כיסוי המהווה פתרון ארעי ופשוט.  

ריפודים לרכב בנתניה - סמכו על הטובים ביותר!

חברת אודיוה ארט בבעלותו של דוד אלכסנדרוב, השוכנת ברחוב צבי שכטרמן 26, נתניה הינה חברה בעלות וותק, מוניטין וניסיון של מעל ל-10 שנים. הצוות המקצועי והמיומן שלנו, יספק עבורכם מגוון פתרונות לחידוש ריפודים לרכב, ריפודים לרכב בהזמנה אישית, התקנת ריפודים לרכב, ריפודי עור לרכב ולהגה וכל העולה על רוחכם בתחום רפדות הרכב - כל זאת למען תוצאה סופית מרשימה ביותר, נוחה ובעלויות המשתלמות ביותר!
 
ריפודים לרכב? רק באודיוה ארט נתניה! לפרטים נוספים ותיאום הזמנת/התקנת/החלפת ריפודים לרכב חייגו עכשיו - 054-9119223/09-3750950

ריפודים לרכב